061-33797251
همین حالا تماس بگیرید

مشاهده آمار و منابع سایت در پلسک

در این مطلب نحوه مشاهده آمار و منابع سایت در پلسک را خدمت شما آموزش می دهیم. جهت مشاهده آمار و منابع استفاده شده در کنترل پنل پسلک ابتدا مانند تصویر زیر از منوی سمت چپ کنترل پنل گزینه statistics را انتخاب نمائید.

مشاهده آمار و منابع سایت در پلسک

شما از طریق این بخش می توانید جزئیاتی از ترافیک و فضای استفاده شده را مشاهده نمائید. قابل بذکر است که فضای استفاده شده هر 24 ساعت یکبار بروز می شود.

مشاهده آمار و منابع سایت در پلسک

Disk space: گزارش کاملی از فضای استفاده شده را بهمراه جزئیات، براساس مقدار فضای استفاده شده فایل ها(web)، ایمیل ها(Mail)، حجم دیتابیس (Databases)، حجم فایل های بکآپ(Backups) و لاگ ها (Logs) را بصورت جداگانه نمایش می دهد.

Traffic: میزان ترافیک استفاده شده سایت براساس بازدید سایت(Http)، انتقال اطلاعات از طریقftp و ارسال و دریافت ایمیل (pop3/imap   smtp) را نمایش می دهد.

در صورتیکه بخواهید گزارش با جزئیات بیشتر از فضا و ترافیک استفاده شده توسط هر سرویس و انتقال دیتا انجام شده از طریق ftp  را مشاهده کنید، می توانید بترتیب بر روی گزینه های web statistics، Data Transfer statistics، FTP statistics  در پائین صفحه کلیک کنید، در اینصورت نیاز است نام کاربری و رمز عبور ورود به کنترل پنل را مجدد وارد نمائید. پس از لاگین و ورود به صفحه جدید ریز گزارشی از منابع استفاده شده بصورت ماهانه ، روزانه و ساعتی مشاهده خواهید نمود.

در صورتی که مایل نیستید مجدد یوزرنیم و پسورد هاست را وارد کنید لازم است اقدامات زیر را انجام دهید:

 به صفحه اصلی هاست رفته و روی گزینه Password-Protected Directories کلیک کنید.
تیک مربوط به گزینه plesk-stat را انتخاب و با استفاده از گزینه Remove Protection آن را حذف نمایید تا دیگر برای مشاهده آمار وب سایت نیاز به اطلاعات لاگین نداشته باشد.

در صفحه باز شده چنانچه از این حذف اطمینان دارید تیک گزینه confirm removal را بزنید و سپس گزینه OK کلیک کنید.

هاست ویندوز.

تاریخ : 24 اکتبر 2017 موضوع : کنترل پنل پلسک
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ،
با عضویت در خبرنامه آخرین خبرها را در ایمیل خود دریافت کنید
نماد اعتماد