درباره هاست ویندوز

تیم هاست ویندوز متشکل از مهندسان کارکشته ای می باشد که در این حوزه سال ها فعالیت کرده اند. کانفیگ سرورهای هاست ویندوز بر اساس آخرین استانداردهای روز دنیا است و از نرم افزارهای لایسنس دار جهت افزایش کیفیت سرویس های خود استفاده می کند.

گروه ما در زمینه هاست ویندوز ایران و خارج از کشور فعالیت می کند همچنین همکاران محترم نیز می توانند از سرویس های نمایندگی ما استفاده کنند و تمام کارها مربوط به پشتیبانی را به ما واگذار کنند.

هاست ویندوز به هیچ عنوان کیفیت را فدای قیمت نکرده است که می توان به تهیه سرور از دیتاسنترهای معتبر جهانی از جمله OVH و Redstation ، استفاده از هارد دیسک های SSD و کنترل پنل غیر رایگان پلسک اشاره کرد.

.

فعالیت های اصلی هاست ویندوز به شرح زیر می باشد

  • میزبانی وب
  • نمایندگی هاست
  • ثبت دامنه
  • فروش سرور
  • کانفیگ سرور
  • بهینه سازی وب سایت

.

جهت اطلاع از جزئیات سرویس ها می توانید با شماره 06133795644 تماس حاصل فرمایید

چرا هاست ویندوز !

در سرویس های ما از کنترل پنل محبوب پلسک و هاردهای پر سرعت SSD با تکنولوژی RAID1 استفاده می شود تا کاربران حداکثر امکانات و سرعت را در وب سایت های خود تجربه کنند . سرویس هایی که هاست ویندوز ارائه می دهد منابع به صورت اختصاصی بین کاربران تقسیم می شود تا مشکلی در سرعت وب سایت های میزبانی شده ایجاد نشود همچنین در صورت خرید هاست از هاست ویندوز اطلاعات به صورت آنی برای ایمیل کاربر ارسال خواهد شد . سرویس های هاست ویندوز ایران و خارج از کشور با بهترین قیمت و شرایط خرید متنوع در دسترس شماست ، گروه هاست ویندوز با بیش از 5 سال تجربه و داشتن پشتیبانی 24 ساعته آماده دریافت سفارش های شما کاربران محترم می باشد.